واتر پروف

مشاهده در قالب PDF
چاپ
فرستادن به ایمیل

پودر آب بند کننده بتن

عقیق بتن آریا


Atrosive 750    ماده کاهش دهنده نفوذپذیری بتن می باشد که افزودن آن به بتن علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت ، با مسدود نمودن کاپیلارهای بتن از نفوذ آب جلوگیری می نماید.


موار د مصرف

Atrosive 750    جهت آب بند نمودن بتن های فنداسیون ، منابع آب ، استخرها ،  ساخت لوله های بتنی ، کانال های آب گرم و کالری ها بسیار مناسب می باشند. Atrosive 750    را می توان در مراحل تولید بتن و یا در محل بتن ریزی به بتن اضافه نمود و کافیست به مدت 2 دقیقه با بتن مخلوط کردد. از آنجا که این ماده محتوی روانساز پودری بوده و موجب افزایش روانی می گردد . ضروریست در هنگام تولید بتن نسبت آب به سیمان به دقت کنترل شده  و از 40% تجاور ننماید ، در غیر این صورت اب اضافی موجود باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه نشت آب میگردد.


مشخصات فنی

مشخصات ظاهری : پودر سفید رنگ
وزن مخصوص  : 1/02 تا 1/03 گرم در سانتیمتر مکعب
درصد یون کلر : صفر
ایجاد حباب هوا : کمتر از 1%
نگهداری : در صورت دوربودن کیسه ها از تابش آفتاب و رطوبت ، تا یک سال قابل نگهداری و مصرف می باشد.
بسته بندی : Atrosive 750   در کیسه های پلاستیکی 20 کیلوگرمی عرضه می گردد.

 

روش مصرف

Atrosive 750    به طور معمول بین 1 تا 2 درصد وزن سیمان موجود در بتن مصرف می شود و در صورت نیاز به تکرار آن مقدار یک درصد وزن سیمان اضافه شود.
توجه : در صورت طولانی شدن زمان مصرف بتن و در نتیجه افت اسلامپ آن ، افزودن دوباره Atrosive 750    بی مانع است اگر چه در چنین مواقعی استفاده از روان کننده عقیق نیز بسیار کارساز می باشد.


نکات ایمنی

Atrosive 750    حاوی مواد سمی و خطرناک نمی باشد ولی همانند سایر مواد شیمیایی ، در هنگام کار با این ماده از دستکش و ماسک استفاده نمایید و از تماس با چشم ها ، دهان و مواد غذایی اجتناب گردد.

محصولات

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت تولیدی و شیمیائی عقیق بتن آریا می باشد. طراحی سایت توسط : سانیک